شرح خبر
تاریخ انتشار : 1397/02/25
بازديدرهبر انقلاب اسلامي ازغرفه ايران مرينوس در نمايشگاه کالاي ايراني

رهبر انقلاب عصر روز يکشنبه نهم ارديبهشت97 به مدت دو ساعت و نيم از نمايشگاه کالاي ايراني در حسينيه امام خميني(ره) بازديد کردند.

در اين بازديد که ربيعي وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي نيز حضور داشت، حضرت آيت الله خامنه‌اي از ۷۷ غرفه توليدات ايراني از جمله غرفه شرکت کارخانجات ايران مرينوس و در بخش‌هاي مختلف ديگراز جمله لوازم خانگي، نوشت‌افزار، پوشاک و منسوجات، مواد غذايي، دارو و تجهيزات پزشکي، لوازم آرايشي و بهداشتي، وسايل کودک، لوازم خودرو و وسايل صنعتي و ساختماني ديدن کردند و از نزديک در جريان ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي توليدکنندگان، مسائل و دغدغه‌هاي آنان و نيز ميزان استقبال مردم از کالاهاي ايراني قرار گرفتند.

رهبر انقلاب اسلامي نيز با تقدير از توليدکنندگان ايراني و تحسين کيفيت محصولات موجود در نمايشگاه، بر لزوم جلوگيري از واردات بي‌رويه و مبارزه با قاچاق تأکيد، و دستوراتي براي پيگيري و حل مشکلات توليدکنندگان صادر کردند. ايشان از وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي خواستند حل مشکلات منعکس‌شده در اين بازديد را به‌طور جدي در دولت دنبال کند.

در همين راستا در روز پاياني نمايشگاه به جهت تاکيد بيشتر بر حمايت از توليدات داخلي ، هيات محترم وزيران نيز ضمن بازديد از غرفه هاي حاضر در نمايشگاه از غرفه شرکت ايران مرينوس نيز بازديد به عمل آوردند و به رسم يادبود بياناتي مرقوم فرمودند .

 
 بازگشت